Overslaan naar inhoud
Registraties zijn gesloten

NABAS AGM Training Day - met Audrey Parsons

Europe/Brussels
Aan de kalender toevoegen:

Praktische info

Datum: 18 mei 2026

Tijd: 8:30 - 16:30

Lunch: Inclusief

Gesproken Taal: Engels

Prijs: £80 excl. BTW


          Meer info & registreren          

Extra info

Wil je meer zakelijke klanten aantrekken? Dan is deze trainingsdag iets voor jou! 


Er wordt gekeken naar een reeks decoraties die geschikt zijn voor zakelijke klanten, met informatie over hoe je deze waardevolle opdrachten kunt benaderen en binnenhalen. 


De ticketprijs is bewust laag gehouden, zodat je de kosten van deze dag mogelijk al met één opdracht kunt terugverdienen. Daarnaast is er ook aandacht voor je apparatuur, met PAT-testmomenten om te controleren of je machines veilig en volgens de regelgeving gebruikt kunnen worden. 


Tijdens de lunch wordt de Algemene Ledenvergadering gehouden om je op de hoogte te brengen van NABAS en de plannen voor de toekomst. 


De training day vindt plaats op maandag 18 mei 2025 in Cobbold Barn, Knebworth, en gedurende de dag zal Audrey Parsons namens Sempertex een 90-minuten workshop geven, waarin ze praktische tips, technieken en inspiratie deelt om je zakelijke decoraties te verbeteren.


Let op: deze trainingsdag is uitsluitend toegankelijk voor NABAS-leden


Andere evenementen

Op zoek naar meer inspiratie? Ontdek onze aankomende workshops en evenementen: